O nás

Profichlad s.r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá disponuje kolektívom vysoko odborných pracovníkov, založená začiatkom roku 2007.

Počiatky aktivít v danom obore však siahajú do roku 1993.

Súčasťou zodpovedného prístupu k práci a k zákazníkom svedčí neustále zdokonalovanie interných procesov, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov formou odborných školení a seminárov a taktiež snahou o získanie certifikátu kvality.

Jedným z našich cieľov je zaistenie vysokej kvality ponúkaných produktov a komplexnosti služieb. Súčasťou firemnej stratégie spoločnosti je vysokokvalitná technická podpora ponúkaných produktov, nadštandardné montážne a servisné práce, ako aj promptné vypracovanie technických ponúk. Sme aktívnym členom SZCHT.
PROFI-CHLAD s.r.o. ponúka na slovenskom trhu činnosti v oblasti chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky, počnúc ponukou, zabezpečením projektu, dodávkou zariadení, ich montážou a záručným ako aj pozáručným servisom. Nami ponúkané výrobky patria medzi svetovú špičku. Zastupujeme značky ako sú: LG, Copeland, …..

Našími zákaznikmi sú priemyselné podniky, obchodné centrá, školy, armáda, ako aj koneční zákazníci. Zabezpečujeme veľké investičné stavby ako aj malé – napr. byty a rodinné domy. Vo vzťahu k nami ponúkaným výrobkom poskytujeme odborné poradenstvo.

V priebehu posledného obdobia získala spoločnosť PROFICHLAD s.r.o. významne postavenie na trhu a dôveru zákazníkov v oblasti klimatizácie, tepelných čerpadiel a transportného chladenia. Naša spoločnosť chce byť partnerom na ktorého sa dá spoľahnúť, pre ktorého je spokojnosť zákazníka tou najvyššou métou s ohľadom na ekológiu.